top of page
kadıköy klima servisi

Suadiye Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

kadıköy klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
kadıköy klima servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Suadiyede16 adet gezici klima servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Suadiye Klima Servisi

Suadiye Klima Servisi

Suadiye Klima Servisi

Suadiye Klima Servisi olarak, Suadiye bölgesinde hizmet veren firmamız tüm marka ve model klimalarınıza servis hizmeti sunmaktadır.

2006 yılında kurulan firmamız, Suadiye bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine alanında uzmanlaşmış ekibi ile en kısa zamanda çözüm üretmektedir.

Her marka ve model Duvar Tipi - Yer Tavan Tipi - Kaset Tipi - Salon Tipi - Kanallı Tip klimaların klima tamiri, bakımı ve montaj servisinde garantili hizmet sunmaktayız.

Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Suadiye Klima Servisi

Klima montajı için en önemli kriterlerden biri montaj yerinin doğru tespit edilmesidir. Dış ünite ve iç ünite arasında ki mesafenin kısa olması, klimanın ısıtma ve soğutma işlemlerini daha verimli yerine getirmesini sağlar.Suadiye Klima Servisi Olarak klima montajı işleminden önce, müşterilerine en uygun montaj planını sunar. Klimanın verimli çalışması planının yanında en önemli hususlardan biri de görsel olarak güzel konumlandırılmasına dikkat eder.

Montaj esnasında klima borularını olabildiğince gizleyerek görsel olarak şık bir konumlandırma yaparız.

Klima montaj yerinin tespiti ve doğru konumlandırılması, alınacak verimin ve klimanızın daha uzun ömürlü çalışması için önemlidir. Aksi durumda hava sirkülasyonu engellenen cihazlar ısınarak arıza verir.

Suadiye Klima Servisi

Servisimizdeki ustalarımız arızalanan klimalarınızın tüm sorunlarını tamir edebilecek tecrübeye sahiptirler.

Arızalanan klimaların sorunları servisimiz tarafından tespit edilir, ustalarımız tarafından çözüm önerileri müşterilerimize sunulur. Parça değişimi olacaksa orjinal veya yan sanayi parça fiyatları verilir ve işlemlere başlanır.

Tamir esnasında kullandığımız parçalar ve işçilik firmamız tarafından 1 yıl garantili olup yaptığımız işin sonuna kadar arkasında olan firmayız.

Suadiye Klima Servisi olarak en önemli konuların başında müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Yaptığımız işi benimseyerek çözümler üretmekteyiz.

Klima tamir sorunlarınıza profesyonel çözüm bulmak için bizi arayın.

Suadiye Klima Servisi

Klimanızın sağlıklı çalışması için yılda 2 kez bakım yaptırılması gerekmektedir. Bu 2 bakım periyodu kış mevsimine girmeden önce (ısıtma), diğer bakımda yaz mevsimine girmeden önce (soğutma) yaptırılmalıdır.

Bakım yaptırılmayan klimalar, filtreler ve dış ünitelerin kirli partiküller sonucunda tıkanması sonucunda zorlanarak çalışmasına ve arıza vermesine sebep olmaktadır.

Gaz basıncı kontrolleri, elektrik akımı kontrolleri, fan pervane temizliği, gerekiyorsa hava filtresi değişimi, eksik ise gaz ilavesi ve basınçlı su ile dış ünite temizliği gibi işlemler yapılır.

Küçük maliyetlerle yaptırabileceğiniz klima bakımını aksatırsanız, kullanmaya devam ettiğiniz taktirde parçalara zarar vererek sizlere daha fazla masraf çıkarabilir.

Suadiye Klima Servisi, arızalanan tüm ürün modellerini kısa bir süre içerisinde onarmaktadır. Salon tipi, duvar tipi veya Vrf sistemleri gibi tüm klima çeşitleri firmamız tarafından işlem görmektedir

Suadiye Klima Servisi olarak Suadiyenın tüm semtine 7/24 hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte 2008 yılından itibaren garantili hizmet veriyoruz.

Suadiye Klima Servisi olarak Klima Montajı, Klima Tamiri ve Klima Bakımı işlemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Uzman kadrosu ile tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek olan firmamız split Klima Servisi, Split Klima bakımı, Split Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Klima tamiri, klimanın bakımı ve onarımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi, cihazın ömrünün uzaması ve performans artışı açısından önemlidir. Bu noktada ihtiyacınız tecrübeye sahip kaliteli firmalarla çalışmaktır. Klima Tamir Servisi, klima tamiri sunan firmalar arasındadır.

Firmamız müşterilerine nitelikli ekip arkadaşlarıyla kaliteli klima tamiri hizmeti sunmaya önem vermektedir. Suadiye Klima Servisi,klima tamiri ve bakımında tüm parçaları büyük titizlikle kullanır böylece ürünün eski performansına dönmesine ve yeniden çalışmasını sağlar.

Klima tamiri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları ekiplerimiz tüm tecrübesiyle yanıtlayacaktır. 

Suadiye Klima Servisi , daima bütçenizi düşünür ve klima tamiri konusunda ekonomik hizmet verir. Firmamızın ücretleri düşük olduğu gibi hizmet kalitesi de yüksektir. Klimalarınızdaki sorunlar en kısa sürede tespit edilir ve orijinal parçaları ile değişim yapılır. 

Klima markası ne olursa olsun her zaman tamamen orijinal parçaların kullanılmasına önem verilir. Klima tamiri sırasında cihazın genel ve önemli parçalarının zarar görmemesine dikkat edilir. 

Suadiye Klima Servisi , sadece tek bir marka değil, tüm marka ve model klimaların tamiri gerçekleştirmektedir. Böylelikle klimanız hangi marka olursa olsun Klima Tamir Servisine ulaşabilirsiniz. 

Suadiye Klima Servisi , sadece klima tamiri değil bakımı da yapmaktadır. 

Suadiye Mahallesi Klima Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek bizim en temel görevimizden biridir. Suadiye Mahallesi Klima Servisi olarak tek gayemiz sizlerin memnuniyeti olacaktır. ekiplerimiz profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Suadiye Mahallesi Klima Servisi firmamızın kapsamında Klima bakımı, Klima tamiri, onarım,hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm bu hizmetleri faydalanırken klimanızın emin ellerde olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Klima servis alanında siz değerli müşterilerimize en iyi servis hizmetimizi sunarak sizleri memnun etmek için bulunmaktayız. 10 yılı aşkın zamandır sizlere bulunduğunuz konumda gezer servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaktayız müşteri memnuniyetli temel ilkelerimizi göz önüne alarak her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Sizlerin sorunları karşısında bilgisiz kalmamak adına ekiplerimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Arızalanan klimanızın tamiri için bulunduğunuz konuma gelen ekiplerimiz tarafından yapılan tüm onarımlar sizlerin gözetimi ve kontrolü altında yapılır. Tamirini yaptığımız klimanız eğer kullanıma hazır durumda ise sizlere orada veda ederek klimanızı yerinde tamir etmiş ve sizlerin de memnuniyetini kazanmış olmaktayız. Klimanızda oluşan arızaların onarımı bulunduğunuz konumda çözülmediği takdirde Klimanızı veya Klima parçanızı sizlerden alarak tamir atölyelerimize getirmekteyiz. Suadiye Mahallesi Klima Servisi 7/24 arayarak merak ettiğiniz soruları sorabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın bakımları tamirleri için kullandığımız malzemeler tamamen orijinal parça olmakla birlikte yaşadığınız sorunu tekrar yaşamamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlere istediğiniz hizmeti verebilmemiz için iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz ve randevu oluşturmanız yeterlidir. Suadiye Mahallesi Klima Servisi ekiplerimiz verilen tarihte tam teşekküllü bir şekilde sorununuzu gidermek için bulunduğunuz konumda olacaktır. Klimanızın ömrünü ve faturalarınızda yüksek fiyatlar görmemek sizlerin elinde. Sağlıklı günler dileriz.

Suadiye Klima Servisi

 

Suadiye Klima Servisi her türlü klima arıza, tamiri, bakımı, kurulumu, montajı ve gaz dolumu işlerinde tecrübeli kadrosuyla yanınızdadır.Ekiplerimiz uzun yıllardır iklimlendirme ve havalandırma sistemleri sektörüne yönelik çözümler geliştirmektedir.

Uzman personellerimizin edindiği bilgi ve tecrübeyle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Klima servisi alanında işinin ehli teknisyen kadromuzla 100% müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Suadiye Klima Servisleri arasında öncü firmalardan biri olmamızı sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır.

Klima servisi seçiminde dikkat

Suadiye semtinde montaj, kurulum, gaz dolumu, bakım ve tamir servisi sağlayan birçok klima tamircisi vardır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu güvenilir ve kaliteli hizmete erişebilmektir. Servis hizmeti alırken anlık değil uzun vadeli düşünülmesi gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan yanlış veya bilinçsiz işlemlerin klimayı riskli hale getireceği unutulmamalıdır. Klima üzerindeki yapılan her işlem modern cihazlar kullanılarak, teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Kalitesiz ve özensiz işçilik klima o an çalışsa bile ileride daha büyük problemlere yol açmaktadır.

Klima servisi seçerken kesinlikle gerekli belgelere sahip olup olmadığı araştırılmalıdır. Yerinde yapılan işlemlerin garantili olması da bir o kadar önem taşımaktadır. Ayrıca gelen servisin kullandığı yan sanayi yedek parça kullanımına dikkat etmek gerekir.

Suadiye Klima Servisi tüm bakım, onarım, montaj işlemlerinde garantili ve uygun fiyat politikası ile hizmetinizdedir. Yerinde klima servis hizmeti sayesinde klimanız yerinden çıkartılmadan tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kullandığı yedek parçalar ve yaptığımız işlemler tümüyle garantimiz kapsamındadır. Hizmet öncesinde ve sonrasında müşterilerimiz her konuda bilgilendirilmektedir. Servis sonrası müşterilerimiz ihtiyaç duyduğunda uzman personellerimiz tarafından teknik servis desteği sağlanmaktadır.

Kadıköy klima sök tak ihtiyacınız için yerinde ve uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte mevcut klima ünitenizi özenle söküyor ve yerine istediğiniz yere klima montajınızı yapıyoruz. Kadıköy klima sök tak fiyatı konusunda ise diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlar vererek sizlerin sıcak havalardan bunalmamalarını sağlıyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için whatsapp üzerinden bizlere yazabilir veya arayabilrisiniz.

Klima Tamiri İle Klimanızın Ömrünü Uzatıyoruz !

Klimanız da bir arıza mı oldu? Sıcak yaz günlerine yaklaştığımız bu dönemde bu tür sorunlar ile baş başa kalabiliyoruz. Klimanızın arızalanması hem konforunuz açısından hem de klimanızın ömrü ve performansı açısından da büyük bir önem arz etmektedir. Suadiye Klima Servisi ekiplerimiz en doğru teknikler ve profesyonel ekip arkadaşları ile sizlerin 7/24 hizmetindedir. Ne tür arıza olursun olsun size uygun fiyat garantisi ile hizmet vermeye hazırız. Bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

Klima için en iyi tamir aslında bakımdır

Suadiye klima bakımı cihazın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımını sağlamak için yapılan bir dizi işlemdir. Filtre ve genel temizliği yapılan klima güvenilir ve sorunsuz bir şekilde size edecektir.

Modern klimalar yeni teknolojileri sayesinde ısıtma ve soğutma dışında ortam havasının temizlenmesini de sağlamaktadır. Düzenli bakımı yapılan klima yaşam ortamınızın ferah, temiz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Müşterilerimize tavsiyemiz altı ayda bir cihazlarının bakımlarını aksatmadan yaptırmaları şeklindedir. Bakım ile önce filtreler olmak üzere iç ve dış ünitelerinin temiz olur. Bu sayede klima içerisinde toz birikmediği gibi bakteri oluşumunun da önüne geçilmektedir. Aksi takdirde klimada biriken toz ve bakterilerin ortama yayılması çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Ayrıca bakım esnasında klimada gaz kaçağı olup olmadığına da bakılmaktadır. Eğer gaz kaçağı var ise arızanın nedeni tespit edilerek tamiri yapılmaktadır.

Gazı biten klimaya klima gazı doldurmak

Suadiye klima gazı dolumu çeşitli sebeplerden dolayı biten gazın tamamlanması işlemidir. Klima gazı, ek yerlerinde veya borulardaki kaçak ya da klima montajındaki hatalardan dolayı zamanla bitebilmektedir. Bu durumda yapılaması gereken klima gazı basma işlemdir. Gaz ölçüm işlemi ya da gaz dolumu kesinlikle uzman teknikerler tarafından yapılmalıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de kullanılan gazdır. Klimaya gaz basarken mutlaka testlerden geçmiş doğaya zarar vermeyen gaz tercih edilmelidir. Sağlıksız gaz kullanmak veya gaz dolumu esnasında yapılan hata sağlınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır.

Kadıköy Klima Servis ve Bakım Ücretleri

Suadiye Klima Servisi tamir, bakım ve sökme takma işlemlerinde en uygun fiyatları sunmayı ilke edinmiştir. Kaliteden ve orjinal yedek parça kullanımından ödün vermeden en doğru fiyat politikası ile hizmetlerimiz sürmektedir. Yapılan işlemin özelliğine göre oluşan masraf ve servis ücretleri değişiklik gösterir. Güncel klima bakım fiyatları servis talebi oluşturulurken müşteri temsilcimizden öğrenilebilmektedir. Tamir masrafı ile ilgili ise önce klimadaki arızanın ve yedek parça ihtiyacının tespiti gereklidir.

Her marka klima kompresörü ve kart arızası ile diğer tüm arızlar Üsküdar klima servis teknisyenleri tarafından giderilebilmektedir.

bottom of page