top of page
kadıköy klima servisi

Kadıköy Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

kadıköy klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
kadıköy klima servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Kadıköyde 16 adet gezici klima servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

İletişime Geç

Address

Kadıköy,İstanbul

İletişim

0850 577 34 34

Çalışma Saatlerimiz

7/24

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servis, kurulduğu günden beri Istıtma Soğutma hizmetleri konusunda İstanbul’da hizmet vermektedir. Kadıköy Klima Servisi ,yıllık Kombi,Kazan Klima,VRV  bakımı ve arıza durumlarında servis hizmetleri sunmaktadır. 

Merkezi Sistem Isıtma Soğutma  sorunları için tamir, bakım hizmetleri vermekte olan firmamız, işinde deneyimli nitelik sahibi servis elemanlarıyla cihazlara dair tüm sorunları en kaliteli şekilde onarıp hizmet sunmaktadır. 

Arızaların tespit edilmesi ve gerekli olan ekipmanların hazırlanması için gelen servis elemanları arızalarınızı en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde tespit edecektir. Sunduğumuz hizmetlerin hepsi alanlarında uzman elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Sektöre başladığı günden bu yana edindiği tecrübelerle hizmet veren Kadıköy Klima Servisi her zaman müşteri memnuniyeti almış ve klima servisine ihtiyaç duyulduğu zaman akla ilk gelen klima firmalarından biri olmuştur.

Kadıköy Klima Servisi, sunduğu hizmeti sürekli geliştiren, yenilikçi ve lider bir kuruluştur. Her zaman en iyi kalitede uluslararası standartlarda hizmet sunan bir firmadır. Firmamız giderek arttırdığı hizmet kalitesi anlayışını tüm müşterilerine ulaştırmayı sağlar.

Piyasadaki tüm teknolojik ve ürün çeşitliliğini takip ederek hizmet kalitesini daima arttıran Kadıköy Klima Servisin temel amacı ihtiyaca uygun pratik çözümleriyle kalite kelimesinin hakkını vermektir.

bottom of page