top of page
kadıköy klima servisi

Caferağa Klima Servisi
 

Klima Arıza Onarım Bakım Montaj Hizmeti İstanbulun Tüm Bölgelerine Aynı Gün Servis İmkanı İle..

kadıköy klima  servisi.jpg

Neden Biz

Orjinal Yedek Parça Garantisi ile 7/24 garantili Klima Servis hizmeti..

kadıköy klima servisi

Garantili Hizmet

Size garantili bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.Yaptığımız işlemlere en az 1 yıl garanti vermekteyiz

Ücretsiz Çağrı Merkezi

Ücretsiz Çağrı Merkezi hizmetimiz ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz

Uzman Kadro

En iyi hizmeti verebilmek amacıyla uzman,deneyimli MYK beleli profösyönel bir ekibe sahibiz.

About
kadıköy klima servisi

Biz Kimiz

2006 yılından bu yana Caferağada 16 adet gezici klima servis aracımız ile aynı gün hizmet garantisi. %100 Uygun fiyat garantisi ile birlikte tüm tamir – bakım – montaj işlemleri 2 yıl garantimiz altındadır. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • 7/24 Ücretsiz Destek Hattı

  • Aynı Gün Servis Garantisi

  • Yerinde Çözüm Hizmeti

  • Garantili Kurumsal Servis

Caferağa Klima Servisi

Caferağa Klima Servisi

Caferağa Klima Servisi

Caferağa Klima Servisi olarak, Caferağa bölgesinde hizmet veren firmamız tüm marka ve model klimalarınıza servis hizmeti sunmaktadır.

2006 yılında kurulan firmamız, Caferağa bölgesinde bireysel ve kurumsal müşterilerine alanında uzmanlaşmış ekibi ile en kısa zamanda çözüm üretmektedir.

Her marka ve model Duvar Tipi - Yer Tavan Tipi - Kaset Tipi - Salon Tipi - Kanallı Tip klimaların klima tamiri, bakımı ve montaj servisinde garantili hizmet sunmaktayız.

Teknik servis hizmetlerimiz arasında klima sökme, takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

Caferağa Klima Servisi

Klima montajı için en önemli kriterlerden biri montaj yerinin doğru tespit edilmesidir. Dış ünite ve iç ünite arasında ki mesafenin kısa olması, klimanın ısıtma ve soğutma işlemlerini daha verimli yerine getirmesini sağlar.Caferağa Klima Servisi Olarak klima montajı işleminden önce, müşterilerine en uygun montaj planını sunar. Klimanın verimli çalışması planının yanında en önemli hususlardan biri de görsel olarak güzel konumlandırılmasına dikkat eder.

Montaj esnasında klima borularını olabildiğince gizleyerek görsel olarak şık bir konumlandırma yaparız.

Klima montaj yerinin tespiti ve doğru konumlandırılması, alınacak verimin ve klimanızın daha uzun ömürlü çalışması için önemlidir. Aksi durumda hava sirkülasyonu engellenen cihazlar ısınarak arıza verir.

Caferağa Klima Servisi

Servisimizdeki ustalarımız arızalanan klimalarınızın tüm sorunlarını tamir edebilecek tecrübeye sahiptirler.

Arızalanan klimaların sorunları servisimiz tarafından tespit edilir, ustalarımız tarafından çözüm önerileri müşterilerimize sunulur. Parça değişimi olacaksa orjinal veya yan sanayi parça fiyatları verilir ve işlemlere başlanır.

Tamir esnasında kullandığımız parçalar ve işçilik firmamız tarafından 1 yıl garantili olup yaptığımız işin sonuna kadar arkasında olan firmayız.

Caferağa Klima Servisi olarak en önemli konuların başında müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir. Yaptığımız işi benimseyerek çözümler üretmekteyiz.

Klima tamir sorunlarınıza profesyonel çözüm bulmak için bizi arayın.

Caferağa Klima Servisi

Klimanızın sağlıklı çalışması için yılda 2 kez bakım yaptırılması gerekmektedir. Bu 2 bakım periyodu kış mevsimine girmeden önce (ısıtma), diğer bakımda yaz mevsimine girmeden önce (soğutma) yaptırılmalıdır.

Bakım yaptırılmayan klimalar, filtreler ve dış ünitelerin kirli partiküller sonucunda tıkanması sonucunda zorlanarak çalışmasına ve arıza vermesine sebep olmaktadır.

Gaz basıncı kontrolleri, elektrik akımı kontrolleri, fan pervane temizliği, gerekiyorsa hava filtresi değişimi, eksik ise gaz ilavesi ve basınçlı su ile dış ünite temizliği gibi işlemler yapılır.

Küçük maliyetlerle yaptırabileceğiniz klima bakımını aksatırsanız, kullanmaya devam ettiğiniz taktirde parçalara zarar vererek sizlere daha fazla masraf çıkarabilir.

Caferağa Klima Servisi, arızalanan tüm ürün modellerini kısa bir süre içerisinde onarmaktadır. Salon tipi, duvar tipi veya Vrf sistemleri gibi tüm klima çeşitleri firmamız tarafından işlem görmektedir

Caferağa Klima Servisi olarak Caferağanın tüm semtine 7/24 hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte 2008 yılından itibaren garantili hizmet veriyoruz.

Caferağa Klima Servisi olarak Klima Montajı, Klima Tamiri ve Klima Bakımı işlemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Uzman kadrosu ile tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek olan firmamız split Klima Servisi, Split Klima bakımı, Split Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek, Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Doğalgaz servis, proje, tamir, bakım teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Klima tamiri, klimanın bakımı ve onarımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi, cihazın ömrünün uzaması ve performans artışı açısından önemlidir. Bu noktada ihtiyacınız tecrübeye sahip kaliteli firmalarla çalışmaktır. Klima Tamir Servisi, klima tamiri sunan firmalar arasındadır.

Firmamız müşterilerine nitelikli ekip arkadaşlarıyla kaliteli klima tamiri hizmeti sunmaya önem vermektedir. Caferağa Klima Servisi,klima tamiri ve bakımında tüm parçaları büyük titizlikle kullanır böylece ürünün eski performansına dönmesine ve yeniden çalışmasını sağlar.

Klima tamiri hakkında merak ettiğiniz tüm soruları ekiplerimiz tüm tecrübesiyle yanıtlayacaktır. 

Caferağa Klima Servisi , daima bütçenizi düşünür ve klima tamiri konusunda ekonomik hizmet verir. Firmamızın ücretleri düşük olduğu gibi hizmet kalitesi de yüksektir. Klimalarınızdaki sorunlar en kısa sürede tespit edilir ve orijinal parçaları ile değişim yapılır. 

Klima markası ne olursa olsun her zaman tamamen orijinal parçaların kullanılmasına önem verilir. Klima tamiri sırasında cihazın genel ve önemli parçalarının zarar görmemesine dikkat edilir. 

Caferağa Klima Servisi , sadece tek bir marka değil, tüm marka ve model klimaların tamiri gerçekleştirmektedir. Böylelikle klimanız hangi marka olursa olsun Klima Tamir Servisine ulaşabilirsiniz. 

Caferağa Klima Servisi , sadece klima tamiri değil bakımı da yapmaktadır. 

Caferağa Mahallesi Klima Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek bizim en temel görevimizden biridir. Acıbadem Mahallesi Klima Servisi olarak tek gayemiz sizlerin memnuniyeti olacaktır. ekiplerimiz profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Acıbadem Mahallesi KlimaServisi firmamızın kapsamında Klima bakımı, Klima tamiri, onarım,hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm bu hizmetleri faydalanırken klimanızın emin ellerde olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Klima servis alanında siz değerli müşterilerimize en iyi servis hizmetimizi sunarak sizleri memnun etmek için bulunmaktayız. 10 yılı aşkın zamandır sizlere bulunduğunuz konumda gezer servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaktayız müşteri memnuniyetli temel ilkelerimizi göz önüne alarak her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Sizlerin sorunları karşısında bilgisiz kalmamak adına ekiplerimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Arızalanan klimanızın tamiri için bulunduğunuz konuma gelen ekiplerimiz tarafından yapılan tüm onarımlar sizlerin gözetimi ve kontrolü altında yapılır. Tamirini yaptığımız klimanız eğer kullanıma hazır durumda ise sizlere orada veda ederek klimanızı yerinde tamir etmiş ve sizlerin de memnuniyetini kazanmış olmaktayız. Klimanızda oluşan arızaların onarımı bulunduğunuz konumda çözülmediği takdirde Klimanızı veya Klima parçanızı sizlerden alarak tamir atölyelerimize getirmekteyiz. Caferağa Mahallesi Klima Servisi 7/24 arayarak merak ettiğiniz soruları sorabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın bakımları tamirleri için kullandığımız malzemeler tamamen orijinal parça olmakla birlikte yaşadığınız sorunu tekrar yaşamamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlere istediğiniz hizmeti verebilmemiz için iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz ve randevu oluşturmanız yeterlidir. Caferağa Mahallesi Klima Servisi ekiplerimiz verilen tarihte tam teşekküllü bir şekilde sorununuzu gidermek için bulunduğunuz konumda olacaktır. Klimanızın ömrünü ve faturalarınızda yüksek fiyatlar görmemek sizlerin elinde. Sağlıklı günler dileriz.

bottom of page